Chat with us, powered by LiveChat

pinnertest gıda intoleransı teknolojisi

PinnerTest

NEDEN EN DOĞRU GIDA İNTOLERANSI TESTİ

 

Dünyanın En Gelişmiş Teknolojisi Pinnertest’te

Pinnertest gıda intoleransı tespit yöntemleri arasında en yeni ve en gelişmiş olan microarray+ teknolojisini kullanır, bu sayede en doğru sonuçlara ulaşır. Vücudumuza zarar verebilecek hatta kilo problemlerinizin sebebi olabilecek yiyecek ve içecekleri tespit eder.

 

Microarray Teknolojisi

Besin proteinlerinin bir besin üzerine fikse edilip numunenin o bölgede çalışılmasını sağlayıp, teknisyen hatalarını minimize eden ve değerlendirmenin özel yazılımlarla yapıldığı dünyanın en gelişmiş tekniğidir. Bu teknik ile %98 oranında net sonuçlara ulaşılmaktadır.

 

Geçici – Kalıcı intolerans ayrımını yapabilen teknoloji Pinnertest’te

PinnerTest Gıda İntoleransı Testi, dünyanın en gelişmiş teknolojilerini kullanır, bu sayede  aktif ve pasif intoleransları tespit edebilmektedir.

Daha önceki tüm testlerde yaşanan en büyük sorun, geçici olarak oluşan intolaransların da test sonuçlarına yansımasıydı. Yani, bir gece önce çok yenilen bir gıda veya vücudun geçici olarak tepki verdiği bir gıda da test sonuçlarında görülebiliyordu.

 

Eskisi Gibi Onlarca Sonuca Son

PinnerTest, son yıllarda sunulan bu teknoloji ile bu sorunu aşmış oldu ve aktif, pasif intolaransları tespit edebilir hale geldi. Eski testlerde bazen onlarca çıkan sonuçlar, bu son teknoloji ile sadece birkaç gıdaya kadar düşmektedir. Bu sayede artık çıkan sonuçlar çok daha uygulanabilir hale gelmiştir.

Eski nesil testlerde çıkan onlarca gıdayı hayatımızdan çıkarmak neredeyse imkansızdır. Oysa ki geçici – kalıcı intolerans ayrımını yapabilen Pinnertest sayesinde doğru ve uygulanabilir sonuçlar alırsınız.

 

Yiyecek ve İçecekler Tek Testte

Pinnertest hem yiyecek hem de içecekleri tek seferde test eder. Dünya üzerinde en çok tüketilen yiyecek ve içecekleri test eden Pinnertest ile intoleransınız olan yiyecek ve içecekleri öğrenebilirsiniz.

 

Damardan Alınan Kan Örneğine Son

Eski testlerin çoğu damardan kan alınarak yapılıyordu, bu durum birçok zorluğu da beraberinde getiriyordu. Gelişen teknoloji ile birlikte Pinnertest artık parmak ucundan alınan birkaç damla kanla intoleransınızı öğrenebilirsiniz.